Od Vodafone, přes O2, ke GoMobil – část III. GoMobil

468x60.png

V tomto článku bych Vám rád řekl své zkušenosti s výše jmenovanými operátory. Pro netrpělivé čtenáře přikládám verdikt rovnou sem. Aktuálně jsem spokojeným uživatelem virtuálního operátora GoMobil. A proč? To se dozvíte v článku níže.

Od Vodafone, přes O2, ke GoMobil <- klikněte sem
Od Vodafone, přes O2, ke GoMobil – část I. Vodafone
Od Vodafone, přes O2, ke GoMobil – část II. dementi z O2

A závěrem je tu GoMobil

K této společnosti jsem přešel po absolutně negativních dvou letech u nejzkurvenější společnosti O2 a po více než deseti letech po dříve bezvadné společnosti, která trochu zaspala dobu s datovými tarify.

Jsem tam zatím tři měsíce, ale zkušenost je to k nezaplacení. Vše funguje tak jak by mělo, až na to pokrytí. GoMobil jede na síti T-mobile. Dovolal jsem se téměř všude, jen s internetem u hranic je trošičku problém. iPad sice chytne bezproblémů 3G, jenomže je tak slabé, že klasický EDGE by v ten moment byl asi rychlejší. Ale tohle je neduh většiny operátorů a pokrytí v této republice.

Samotný GoMobil je virtuální operátor, který poskytuje dobré služby za dobrou cenu a hlavně si můžete vše skvěle navolit tak, jak potřebujete. Osobně od něj využívám NA MÍRU za 25 Kč měsíčně se základním voláním za 1,5 Kč minutu a SMS za 1,3 Kč za minutu a s daty 150 Mb za 70 Kč. Na telefon to stačí bohatě. Na iPad používám tarif START s 600 MB dat za 250 Kč. Ten mám aktuálně na zkoušku a je možné, že nakonec opravdu přejdu na vysloveně datový tarif. Hned jak tam budu, nechám o něm zmínku. Jediné na co si dejte pozor. Pokud bude nějaké mistrovství a budete chtít sledovat online zápasy, žere to strašně moc dat a jakmile překročíte limit, musíte do samoobsluhy a přidat data a potvrdit na e-mailu. Což je opravdu lahůdka, když máte omezený internet:D Takže předejít všemu tak, že když je mistrovství, tak zvýšit limit;)

Od Vodafone, přes O2, ke GoMobil <- klikněte sem
Od Vodafone, přes O2, ke GoMobil – část I. Vodafone
Od Vodafone, přes O2, ke GoMobil – část II. dementi z O2

Doporučuji:
468x60.png

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>