Od Vodafone, přes O2, ke GoMobil

468x60.png

V tomto článku bych Vám rád řekl své zkušenosti s výše jmenovanými operátory. Pro netrpělivé čtenáře přikládám verdikt rovnou sem. Aktuálně jsem spokojeným uživatelem virtuálního operátora GoMobil. A proč? To se dozvíte v článku níže.

Od Vodafone, přes O2, ke GoMobil – část I. Vodafone >
Od Vodafone, přes O2, ke GoMobil – část II. dementi z O2 >
Od Vodafone, přes O2, ke GoMobil – část III. GoMobil >

Veškeré plusy zmíněných operátorů

Vodafone

Dobré pokrytí v horších místech
Stabilní firma
Vcelku dobrá podpora
Podpora platby kartou

O2

Pěkné prodavačky:)
Dle mé zkušenosti, každý 4. člověk úžasný

GoMobil

Bezproblémovost
Jednoduchá samoobsluha
Platba kartou
Není vůbec potřeba nikam volat a proklikávat se přes samoobsluhu
Zde se spojíte s operátorem nejsnadněji

Zápory

Vodafone

Neváží si zákazníků, kteří jsou s nimi od začátku
Horší přístup ohledně atypických požadavků

O2

Nemožnost platby kartou
Naprostá neschopnost něco naplánovat a realizovat
3 ze 4 operátorů jsou dementi, ale úplní
Firma, která jede hlavně na smlouvy a na striktní dodržování a zneužívání svého postavení

GoMobil

Větší pokrytí slabým signálem 3G, což občas působí malinko problémy – nic výrazného
Při překročení datového limitu trvá dlouho než se proklikáte do samoobsluhy a potvrdíte navýšení dat
Nic jiného mě nenapadá – někdo by mohl brát jako mínus 100 Kč za SIM kartu, ale vzhledem ke zbytku to je fér částka

Doporučuji:
468x60.png

5 komentářů u Od Vodafone, přes O2, ke GoMobil

 1. ladislav Hruška napsal:

  Též jsem byl u Vodafonu, problém na chalupě bez signálu až 100m dál či u komínu. O2 paušál (senior 160 kč) minium volání a dat , doplatek 100-200 kč. Kredit 300 kč 5-8x volání tarif ( S 50/50) = 200MB za 200kč internet pouze počasí , denně 1-2 SMS vyčerpán limit navyšte si kredit !! A kredit za 3 týdny vyčerpán. Vypnul data nic platné kredit byl za 3týdny pryč. U Gmobilu má 300 Mb za 1 týden nevím kolik dat je vyčerpáno,prozatím jsou zapnuta data počasí. V samoobsluze jsem nenaše kolik je vyčerpáno, tudíž nehodnotím. Přešel pouze kvuli ceně. Až první vyučtování ukáže zda je lepší čí horší. Důchodce.

  • Nasranek.cz napsal:

   Dobrý den pane Hruško,

   taktéž se omlouvám, za opravdu pozdní odpověď, ale dlouho jsem tento web zanedbával a až nyní se dostalo času na jeho další rozvíjení. Vzhledem k tomu, kdy jste posílal Váš komentář, už máte nějakou zkušenost a budu rád, když se o ni podělíte.

   S přátelským pozdravem

   Váš nasranek.cz

 2. Jakub napsal:

  Go mobil je fajn, ale není to všelék. Existují další desítky virtuálů a každý má trochu jiné ceny, takže se nemusí vždy vyplatit. Oproti klasickým operátorům je ale stopro levnější. Upřímě nechápu kdo je ještě používá. Volání s předplacenou sim je u nich dvakrát dražší než u virtuálů.

 3. Martin napsal:

  Gomobil je naprostá tragédie. Jejich SIM jsem si chtěl aktivovat v sobotu, ale to je velký problém, protože jsou na informace jen v pracovní dny a SIM prostě neměla signál… Z Infolinka se mi ozvali až v pátek, tedy po téměř týdnu, že přej co jsem chtěl…. Po 14 dnech a několika vypnutí a zapnutí telefonu a několika marnych pokusech se dovolat na jejich úžasnou Infolinku konečně naskocil signál, ale internet nejede… Pokouším se to řešit přes samoobsluhu, ta ovšem nejde, neustále hlásí špatně jméno, nebo heslo. Takže signál je jedině, co u gomobilu jde….
  Tento operátor má jen sama negativa a všechny bych chtěl před jeho používáním varovat,nic horšího už na mobilním poli totiž nemůže být….

  • Nasranek.cz napsal:

   Moc se omlouvám za pozdní odpověď, ale padl jste mi do spamu:/

   Mrzí mě, že máte takovouto zkušenost s GoMobilem, ale zatím jsem nic takového nezažil. Jo zažil jsem, že jsem si zablokoval službu v pátek večer a potřeboval jsem ji aktivovat, tak jsem musel čekat do pondělí, kdy jsem to vyřešil s operátorkou a bylo po problému, ale věděl jsem, že toto může nastat, vzhledem k tomu, že mají na stránkách uvedenou otevírací dobu a o víkendu prostě nepracují:/ Fakt je ten, že mít tam aspoň jednoho člověka, by je asi nezabilo, nicméně nemají a já s tím počítám. GoMobil je virtuální operátor a osobně jsem s ním opravdu spokojený, narozdíl od O2 a Vodafone, se kterými mám špatnou zkušenost. Je možné, že za tu dobu už jsou i jiní kvalitní operátoři, ale neměl jsem potřebu je hledat, protože jak říkám – zde jsem spokojen.

   S přátelským pozdravem

   Nasranek.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>