Podpořte Nasránka, možnosti

V dnešním světě jsou veškeré stránky plné reklamního balastu, který nejenom že každého otravuje svým blikáním a jiným rušením, ale i neúměrně zatěžuje mobilní data. Vzhledem k tomu, že je mi tento způsob reklamy absolutně odporný a postupem času kvůli otravné reklamě přestávám číst i periodika, která jsem četl denně, jsem se rozhodl, že na těchto stránkách to takové nikdy nebude. Veškeré financování těchto stránek bude probíhat pouze třemi způsoby:

1. Affiliate odkazy - jsou to odkazy k probíranému obsahu. Pokud přes tento odkaz koupíte výrobek, nebo službu. Dostanu za to pár korun na provoz a časem třeba i na přilepšenou;) Nemusíte se bát, že ale recenzuji věci kvůli placeným odkazům. Vždy recenzuji to, co mě zrovna napadne a pokud recenzovaná služba/produkt podporuje nějakou formu sponzoringu, snažím se toho využít, ale primárně sponzoruji to, s čím mám zkušenost.

2. Příspěvky od Vás uživatelů - Ti z Vás, kteří jsou spokojení nebo neví co s penězi, mi můžou nějakou kačku poslat na účet s nějakým veselým vzkazem:) Preferuji poslání peněz přímo na účet 1349552013/3030, protože se k Vaší částce nevztahují další poplatky.

3. Příspěvky skrze PayPal Donate button - pokud byste chtěli využít rychlého sponzorského daru, můžete využít i dárcovského tlačítka od společnosti PayPal. Je to rychlé, bezpečné, ale počítejte, prosím, s tím, že když pošlete částku menší než 6 korun, zasponzorujete vlastně společnost PayPal. Při každém darování peněz skrze toto tlačítko si PayPal bere za převod 0,3 usd + poplatek 2,9 % z hodnoty transakce.

4. Platba od obchodníků za recenzi jejich služeb. - tuto možnost právě připravuji.

Chci podpořit stránky nasranek.cz, ale jak?

Pokud patříte mezi část lidí, kteří nechtějí nebo nemůžou vyjádřit svou podporu penězi, věřte mi, že jsou i jiné a také dobré formy podpory.

1. Sdílení obsahu - líbí se Vám článek? Dejte mi, prosím, like na Facebook, ať se obsah šíří dál a tím mi vlastně dáte najevo, že Vás to zajímá, protože sleduji návštěvnost, tak vím, zda se lepší, nebo horší:)

2. Komentování - máte co říci k tématu? Napište to do komentářů a podělte se s ostatními i o Vaši zkušenost. Nicméně Vás zde musím upozornit, že pokud budete urážet jiné čtenáře, budu Vás nekompromisně cenzurovat. Mně ale urážet můžete, ikdyž bych byl rád, kdyby diskuze probíhala alespoň trochu na úrovni:)

3. Soukromé zprávy - nepodceňujte pochvalu a u mě už vůbec ne:) Pokud se Vám něco líbí, řekněte mi to klidně soukromou zprávou. Máte nějaký tip na recenzi něčeho? Napište mi a já to zkusím zpracovat;)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>