Kde koupit MS Office a jak ušetřit?

MS Office lze zakoupit přímo na stránkách Microsoftu >>>Zde<<<. Tyto licence doporučuji naprosto všem a obzvlášť živnostníkům a firmám! Je to z toho důvodu, že pokud nebudete mít legální program, vystavujete se riziku obrovských pokut a věřte mi, že to za ty peníze nestojí. Obecně se dá říci, že za programy, které využíváte denně byste měli asi i zaplatit. Málokdo si to uvědomuje, ale i program někdo musel vyrobit/naprogramovat a programátoři za něj museli dostat zaplaceno a proto si myslím, že je normální za software platit. Druhá otázka ovšem je, zda cena v řádu tisíců je adekvátní. Toto si musí každý sám rozmyslet. Existují ovšem i alternativy, viz. *.
*Pokud nechcete kupovat MS Office, ale chcete používat textové a jiné editory, doporučuji stáhnout Open Office, opensource (licence zdarma) ze stránek https://www.openoffice.cz/ a vyhnout se tak riziku nelegálního software ve Vašem počítači.


Pokud se Vám zdá cena MS Office vysoká, alternativu ve formě OpenOffice nechcete a přemýšlíte, zda je nějaká třetí možnost – věřte mi, že je. Nabízím Vám ji níže.


Řekli jsme si, kde se dají koupit MS Office a za jakou cenu. Řekli jsme si i o alternativě ve formě OpenOffice, která je zdarma, ale Vy prostě nadále chcete používat Office od Microsoftu. Co s tím? Jasně, lze program ukrást na warez serveru. V tomto případě Vám moc nepomohu, protože s tím nemám zkušenosti. S čím ovšem mám zkušenosti je nákup software z druhé ruky. Kdysi jsem si koupil Windows, které už firma nepoužívala a já tak odkoupil jejich licenci za zhruba třetinovou cenu. Zakoupil jsem u českého prodejce a vše fungovalo k mé spokojenosti. Tak si tak člověk řekne, že když to šlo s Windows, nejde to i s Office?

Dobrá otázka a víte jaká je odpověď? Možná:) Proč říkám možná? Hned si to vysvětlíme, tedy pokud Vás to zajímá;)


Jasně, že mě to zajímá -> chci se dozvědět, jak a kde koupit MS Office za necelých 100 Kč >>>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>