Gmail, dvoufaktorové ověření a MS outlook

Možná jste neodolali a koupili si své první originální Windows Office 2013 (případně chcete-li ušetřit klikněte na článek:  a našli tam nejpoužívanějšího korporátního e-mailového klienta – Microsoft Outlook a řekli si, že by nebylo od věci si ho nastavit doma. Jenomže co se nestalo, máte e-mail u gmailu a protože chcete mít své věci pod kontrolou a nechcete si nechat ukrást e-mail a s tím na něj navázané služby, tak máte dvoufaktorové ověřování a nastavit Vám to prostě nejde. Právě pro Vás je tento návod. Návod je rozdělený na několik částí. Pokud jste nepolíbení tímto programem doporučuji číst od začátku. Pokud chcete rovnou nastavit Váš e-mail v MS Outlook, přejděte rovnou na bod 5.

1. Co to vlastně je MS Office a MS Outlook?
2. Jak nastavit e-mail od Google?
3. Co to je dvoufaktorové nastavení a proč ho mít?
4. Jak nastavit dvoufaktorové ověření na gmailu?
5. Jak nastavit e-mail od Google s dvoufaktorovým ověřením v MS Outlook?

Samozřejmě jako u všech článků, budu rád za sdílení ideálně na Facebooku, protože vyšší návštěvnost mě samozřejmě těší a posouvá dál – moc Vám děkuji. Pokud Vám není cokoli jasné, nechte koment, případně mi napište na poradna@nasranek.cz.

Váš nasranek.cz

nasranek logo

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>