Pár slov o mně

 

nasranek logoČtěte!

Co se chystá:
http://nasranek.cz/co-se-chysta/

Co právě vyšlo:
Zákaz kouření v restauracích aneb všichni držte hubu a krok


O mně

Předem bych Vám chtěl poděkovat, že jste zavítali na mé stránky a doufám, že zde najdete vše, co potřebujete. Rád bych zde utvořil něco jako „online zápisník zajímavostí, zkušeností a názorů – a to všechno pohledem, který mi na internetu chybí.

Najdete zde články, kde ke sprostému slovu nepůjdu daleko – nebylo by to snad ani kvůli tomu, že jsem dobytek, ale spíše kvůli tomu, že už mě některé věci unavují a vyjádřit se (byť sprostě), mi prostě pomáhá tzv. upustit páru.

Také Vám zkusím přinést recenze na běžné věci, pro které není v normálních novinách, či online magazínech místo, protože jsou prostě pro masy nezajímavé.

Rád bych se s Vámi také podělil o tip na místa, kde se mi líbilo a o místa, kde ne. Tady je důvod jasný. Pokud byste váhali mezi dobrým a špatným místem, rád bych Vám poradil na základě osobního zážitku.

A v neposlední řadě bych se s Vámi rád podělil o některé získané vědomosti a zkušenosti.

Veškerý obsah zde publikovaný můžete volně šířit a budu rád, pokud se podělíte s přáteli, když se Vám něco bude líbit.

Doufám, že si příjemně počtete a že Vám třeba některé informace přijdou vhod. Největší odměna jsou spokojení čtenáři, ale peníze taky nejsou špatný a proto, kdybyste chtěli přispět nějakou kačkou, přejděte, prosím, do sekce >>> financování <<<.

 

Vášnasranek logo

 

P. S. pokud budete potřebovat osobní konzultaci, napiště na e-mail poradna@nasranek.cz a určitě se domluvíme na vzájemné spolupráci.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>